Bizi Arayın ! - 0232 207 5 207

crow serenity mobil program appstore android market izmir ip kamera sistemleri crow runner alarm izmir zorunlu kamera taktırma manisa izmir

CCTV Analog Kamera Sistemleri# CCTV Analog Kamera Sistemleri

CCTV Sisteminin açılımı Close Circuit Television'dır. Türkçesi ise kapalı devre izleme anlamına gelmektedir. Yaşam alanlarında ve kayıt altında olması istenilen alanlarda kullanılmaktadır. Diğer kullanım alanları da personel takip sistemleri, alarm sistemi ile entegre çalışarak eşgal belirleme, fabrikalar, çevre güvenliğinin elektronik olarak sağlanması gereken büyük alanlarda(fabrika, doğal park, orman alanları vs.),şehir plaka tanıma sistemleri.

# Analog CCTV Kamera Sistemleri hangi bölümlerden meydana gelir?

Kameralar, lensler, kayıt cihazları, gece aydınlatma ürünleri ve operatör cihazları.

# Analog Kamera Sistemi Keşif Anında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

- İzlenecek alanın ebatı
- İzleme derecesi
- Saha aydınlatması
- Kamera yerleşimi
- Montaj tipi
- Kamera mesafesi
- Kontrol odası

# Analog Sistemlerin Ortak Özellikleri Nedir?

Işığın yansıtılması: Resim kalitesinin iyi olması için alandaki ışıklandırma, ister doğal ister yapay ışık ya da her ikisi birden olsun, yeterli düzeyde olmalıdır.
Kamera ve lensler: Kamera/ lens kombinasyonu çevresel faktörlere, maliyete veya kuruluşun CCTV sistemine ilişkin amaçlarına göre farklılık gösterir.
Tek video iletim yöntemi: Video sinyalleri kameradan monitöre gönderilir. Maliyete, istenilen görüntü kalitesine ve ortama bağlı olarak değişen bir kaç farklı yöntem mevcuttur.
Monitörler: Monitörler video sinyallerini resme dönüştürürler.