Bizi Arayın ! - 0232 207 5 207

crow serenity mobil program appstore android market izmir ip kamera sistemleri crow runner alarm izmir zorunlu kamera taktırma manisa izmir

Crow Runner Kablosuz Alarm Sistemleri# Crow Kablosuz Alarm Sistemleri

Crow alarm sistemleri yaşam alanlarınızı sadece hırsızlık olaylarından korumakla kalmaz istege baglı Plug-Play modüller aracılığı ve ek sensörler ile birlikte tam donanımlı bir güvenlik sistemine dönüştürülmektedir.


Sistem üzerinde kullanılan ek donanımları ve özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz; Yangın-Duman Sensörü, Gaz Kaçak Sensörü, Su Baskını Sensörü, Isı Değişim Sensörü, Darbe Sensörü (Cam, Duvar vb alanlarda titreşime duyarlıdır.), Hareket Sensörü ( Pır Dedektör ), Manyetik Kontak, Panik Butonu, İnfrared Bariyerler, Harici Siren, Akü, Keypad, Kablosuz Receiver İnterface Modul, Runner Link IP Modul, CS-47 GSM Modul

- Yangın-Duman Sensörü yaşam alanlarınızda algıladığı duman sayesinde alarm sisteminiz o an için kurulu olmasa dahi sistemin alarm vermesini sağlamaktadır.

- Gaz Kaçak Sensörü Alarm sisteminizin kurulu olup olmamasını gözetmeksizin 7/24 devrede kalarak can güvenliğiniz için sistemin alarm vermesini sağlamaktadır.

- Su Baskını Sensörü Doğal Afet veya yaşam alanınızda musluk borularının patlaması, muslukların açık unutulması vb. durumlarda alarm verebilmektedir.

- Isı Değişim Sensörü ani hava sıcaklığı değişimlerinde özellikle verimerkezi ve ısının stabil tutulması gereken alanlarda günümüzde erken uyarı sistemi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.

- Darbe Sensörü Cam ve Duvar gibi alanlarda kullanılabilinen ani şok, cam kırılması ve titreşim dalgalarını yakalayarak sistemin alarm vermesini sağlamaktadır.

- Hareket Sensörü - Pır Dedektör Alarm sisteminin kurulu olduğu durumlarda aktif olan bir tür hareket sensörüdür. İçeride algıladığı hareket neticesinde sistemin alarm vermesini sağlamaktadır.25 KG Ağırlığa kadar Evcil hayvanlar algılanmaz yanlış alarm vb durumlar ile karşılaşmazsınız.

- Manyetik Kontak Kapı ve Pencere gibi hırsızların kolaylıkla yaşam alanlarınıza girebileceği noktalara takılarak kapı veya pencerenin açılması durumunda sistemin alarm vermesini sağlamaktadır.

- Panik Butonu yaşam alanlarınızda kullanabileceginiz gizli bir buton ile sisteminizin manuel olarak alarm vermesini sağlayabilirsiniz.

- İnfrared Bariyerler gözle görülemeyen karşılıklı ışınlar ile birlikte haberleşen ve 2 bariyer arası ışınların kesilmesi ile birlikte sistemi alarm durumuna geçiren önemli bir güvenlik sistemi parçasıdır.

- Harici Siren Harici sirenler hırsız alarm sisteminizin sesli ve ışıklı ikaz veren aksesuarlarıdır. Korunan mekanın dışında olmasının sebebi siren ses şiddetinin uzak yerlere kadar ulaşabilmesini sağlamak , ışıklı uyarı ile dışarıdaki insanlara alarmın nerede çaldığını belirtmek ve caydırıcılık sağlamak içindir. Harici sirenin sabote edilmesine karşı bu tür durumlarda sistemin kablosu kesilse veya kapağının açılması gibi durumlarda bile sistem alarm vermeye devam edecektir.

- Akü yaşam alanlarında ki elektriğin kesildiği veya sabotaj durumlarında sistem üzerinde bulunan aküler sayesinde alarm sisteminin kusursuzca çalışmasını sağlamaktadır.

- Keypad Crow alarm sisteminin yönetim paneli olmak ile birlikte son kullanıcıların alarm kurma ve şifre paneli olarak kullanılmakta olan sistemin olmazsa olmaz parçalarından biridir.

- Kablosuz Receiver İnterface Modul yanlızca Crow alarm panellerinde kullanılabilen kablolu panelleri kablosuz'a çevirebilen dünyada sadece güvenlik sistemleri için ayrılmış 868Mhz güvenilir frekans üzerinden veri alış verişi yapmaktadır.

- Runner Link IP Modül TCP/IP protokolü üzerinden alarm sinyallerini internetten izleyebilirsiniz.

- CS-47 GSM Modül Crow alarm sistemlerinin tümünde mevcut olarak gelen sabit hat arayıcısına ek olarak geliştirilmiş bir modüldür. Sabit telefon hattının sabote edilmesi gibi durumlarda içersine takılan GSM sim kartı üzerinden alarm durumunda arama görevini üstlenmektedir.


# Crow Kablosuz Alarm Dahili Sistem Özellikleri

- 80 Uzaktan Kumanda Bağlantısı
- 8 Numara Tanımlama seçeneği ile birlikte Alarm anında dahili telefon arayıcısı 8 numarayı birden arayarak alarm durumunu bildirir.
- 100 Adede kadar kullanıcı şifresi tanımlayabilme
- Sabotaj Engelleme Özellikleri
- 8 İlave Keypad Desteği
- Uzak Sistem erişimi Kurma, Kapatma, Alarm Verdirme gibi yukarıdaki özelliklerin tümü mevcut sistem üzerinde standart olarak sağlanmaktadır.

Crow Kablosuz Alarm Sistemlerimiz montaj dahil 550 $ paketler ile başlamaktadır seçilecek ek donanımlar ve fiyatlandırma için lütfen 0 850 840 74 05 nolu telefon numaramızdan bilgi isteyiniz.