Bizi Arayın ! - 0232 207 5 207

crow serenity mobil program appstore android market izmir ip kamera sistemleri crow runner alarm izmir zorunlu kamera taktırma manisa izmir

HDCVI Kamera Sistemleri# HDCVI Kamera Sistemleri

HDCVI Analog sistemlerde olduğu gibi kompozit video çıkışları üzerinden koaksiyel kablolar ile yüksek çözünürlüklü HD görüntü sağlayan yeni nesil kamera teknolojisidir.

HDCVI video sinyalini module ederek ileten ve aynı zamanda bant genişliğini kademeli arttıran, adındanda anlaşılacağı gibi bu teknoliji CVBS üzerinden parlaklık ve renk tonu sinyalini tamamen ayrı göndererek görüntü kalitesini daha da arttırır.

Ayrıca bir kablo üzerinden çoklu sinyal iletimi sağlamak için hem ses sinyali hem de çift yönlü veri iletişim sinyali bir karartma bölgesine yerleştirilmektedir; bu da video sinyali ile olan senkronizasyonu arttırır ve ASC sayesinde en fazla 44.1kHz örnekleme oranını destekler.

İleri ve geri veri kanalları, kamera odaklanması, PTZ kontrolü, gerçek zamanlı alarm vb. kontrol komutlarını desteklemek için çift yönlü uçtan uca iletim gerçekleştiren bir karartma bölgesi çerçevesinde birleşir. İleri çıkış verisi, gönderme zamanı ve elektrik sinyali hızı öngörülebilir olduğu için yüksek iletim baud hızını desteklemektedir,

Bu yüzden HDCVI, daha düşük yada gizli olmayan uzun mesafeli iletim özelliği ile megapiksel yüksek çözünürlük için en üst düzeyde olan çözümlerden bir tanesidir.