Bizi Arayın ! - 0232 207 5 207

crow serenity mobil program appstore android market izmir ip kamera sistemleri crow runner alarm izmir zorunlu kamera taktırma manisa izmir
22 Aralık 2014  |  Alarm Sistemleri  |  0 YorumElektronik güvenlik sistemleri sektöründe Hırsız alarm sistemleri,Yangın alarm sistemleri ve Güvenlik kamera sistemleri son kullanıcıya iki farklı şekilde sunuluyor.
Birincisi sistemi satmak sistem için bir fiyat belirlenir,Hırsız alarm sistemi alıyorsanız ;alarm sistemini oluşturan alarm paneli,tuş takımı ,harici siren,dahili siren,pır dedöktör,manyetik kontak,kuru akü gibi malzemelere bir ücret ödersiniz.Bu ödediğiniz ücret karşılığında firmalar genelde alarm kontrol merkezi  hizmetini ilk bir yıl hediye ederler.ikinci  yıldan itibaren alarm kontrol merkezi için yıllık ortalama 150-200 tl gibi ücretle alarm sistemini takip ederler.
 

İki pır dedöktörlü sistemin yıllık maliyeti alarm kontrol merkezi dahil omak üzere 700 TL+KDV civarındadır.İsterseniz İp modül kullanarak sisteminiz internet üzerinden alarm kontrol merkezine sinyal göndererek mevcut telefon hattınıza ayrıca fatura ödemeye biliyorsunuz.
Kiralık sistemlerde ise iki pır dedektörlü sistem günlük  1 $ veya günlük  1 TL gibi fiyatlara verilmektedir.Alarm haber alma merkezi  hizmetide bu ücrete dahildir.Kiralık sistemde en ucuz ve ekonomik olarak bir hırsız alarm sistemini yıllık  365 TL+ KDV’ye maal  edebilirsiniz. Yani elektronik hırsız alarm sisteminizi 3 yıl boyunca kiralarsanız 1095 TL+KDV gibi bir ücret ödemiş olacaksınız.3 yıl sonra hizmet almak istemezseniz sistemi iade edeceksiniz.
 

Alarm sistemini satın alırsanız ve toplam 3 yıl alarm haber alma merkezinden hizmet alırsanız 3 yıl için ödemiş olacağınız ücret 1000 TL+KDV olacak ve 3 yıl sonra daha az ücret ödemiş olacaksınız hem de  alarm sistemi size ait olacak.
Alarm sistemini kiralarsanız iki veya üç yıl kullanma zorunluluğu var.İşleriniz yolunda gitmezse veya firmanın hizmetinden memnun kalmazsanız sistemi iade etmeyi düşünürseniz kullanmayacağınız süre içinde ödeme yapmak zorundasınız veya ceza olarak yüklü bir miktar ödeme yapmak durumunda kalabilirsiniz.
Hırsız alarm sisteminizi satın alırsanız eğer firmanız veya hizmetinden memnun kalmazsanız, sistem size ait olduğu için size daha iyi bir hizmet vereceğini düşündüğünüz bir firma ile çalışabilirsiniz. Herhangi bir cezai şartı yoktur.

Hesabınızı kendiniz yapın;
Alarm sisteminiz, alarm gözlem ve kontrol istasyonu hizmeti için yıllık ne kadar ücret ödüyorsunuz?
Aboneliğinizi iptal ettirmek istediğiniz zaman firmanız bunu anlayışla karşılayacak mı?
Aboneliğinizi iptal ettireceğiniz zaman ne kadar cezai ücret ödeyeceksiniz?
Abonelik süreniz bittiği zaman yenileme için onayınız alınıyor mu?
Tüm bu sorularınıza cevap ararken www.sikayetvar.com adresine girerek karşılaşacağınız  olası sorunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.