Bizi Arayın ! - 0232 207 5 207

crow serenity mobil program appstore android market izmir ip kamera sistemleri crow runner alarm izmir zorunlu kamera taktırma manisa izmir
06 Aralık 2014  |  Güvenlik Kamerası  |  0 YorumIP CCTV sistemleri mevcut ağlar üzerinde çalışan, kablolu veya kablosuz ürünlerin onlara yüklemek için gereken süreleri azaltarak ve kalitesiz kabloları en aza indirerek, daha az bozulmaya olanak sağlar. IP tabanlı sistem kurmakla birlikte ağınız üzerinden çalışması daha basitleştirilmiştir. Basit bir kamera sistemleri için sadece bir ağ / internet bağlantısına bağlı bir IP Kamera gerektirir. Internet Explorer kullanarak bir PC ile görüntüleri görülebilirsiniz. PoE ( Power over Ethernet ) IP kameralar ve ağları IP CCTV kameraları bile ayrı bir güç gerekmez kullanılması halinde, bunlar ağ kablosu üzerinden güç sağlayabilir. IP Kameraları kablolu network e CAT5-CAT6 kablo ve RJ45 kablo ucu ile kablosuz networke ise mevcut wireless yapısı ile eşleştirilerek kolaylıkla şifre doğrulaması yaparak bağlanabilmektedir.

Analog CCTV sistemleri kendine özel kablo alt yapısı ile her kamerayı RG59 kablo veya benzeri Video Sinyal Kablosunu kullanarak DVR veya Monitörü kablolu olması ve her kamera için bir güç kaynağına sahip olmalıdır. Mevcut tesislere yeni sistemlerin eklenmesiyle pahalı ve uygulamada yavaş bir sistem ortaya çıkacaktır.