Bizi Arayın ! - 0232 207 5 207

crow serenity mobil program appstore android market izmir ip kamera sistemleri crow runner alarm izmir zorunlu kamera taktırma manisa izmir
06 Aralık 2014  |  Güvenlik Kamerası  |  0 YorumANALOG CCTV sistemleri, yalnızca yerel güvenlik kameraları kaydetmek için tasarlanmıştır. Analog sistem 2 veya daha fazla bina varsa, o zaman her bir yönetim için gereksinimler artacaktır. Sistemler büyüdükçe istekleri karşılamak sistemlerin kayıt cihazı ve kayıt kapasiteleri problemlerini aşmak için kayıt cihazı ve yönetici panelleri ile maliyetler artacaktır. Görüntü kalitesi ve kayıt süreleri birbiriyle eş zamanlı olduklarından zaman artması ek üniteler ile maliyetler daha çok artacaktır.
IP Sistemler Analog CCTV sistemlere göre daha iyi görüntü, daha fazla esneklik, daha iyi performans ve rahat kullanım kolaylığını sağlamaktadır.
IP CCTV sistemleri kameraları bütünleştirmek ve erişim kontrolü sayesinde aynı ağ veya kablolama üzerinde işbirliği sağlar. Aynı zamanda farklı IP kameraların hareketlerinin görüntüleri iletmek mümkün olacaktır. E-posta veya FTP üzerinden görüntü gönderme gibi standart IP tabanlı hizmetlerin doğrudan kullanımına izin verir.

Analog CCTV sistemleri kapalı devre tesisler için tasarlanmıştır, bu da Erişim Kontrolü, binalarda bulunan Hırsız Alarm veya diğer sistemler ile kolayca entegre anlamına gelir. Her sistem, her sistemde kablolama altyapısı ve her cihaz kendi gerektiren diğer cihazlar ile iletişim kuramaz.

Basit bir kamera sistemleri sadece bir ağ / internet bağlantısı bağlı bir IP Kamera gerektirir ve ardından Internet Explorerı kullanarak bir PC ile görülebilir. Analog CCTV sistemleri fiyatlandırma için birden fazla kameraları çok uygun bir yelpazede sunmaktadır. İlave olarak eklenecek montaj ve tekli ve çoklu sitelerde biraz zaman gerektiren kurulum ile IP Sistemlere göre daha ekonomik çözümler sağlayabilir.

IP CCTV sistemleri Analog CCTV sistemlere göre pahalı olduğu her zaman geçerli değildir. 
Analog CCTV sistemleri eski teknolojiye dayalı iken IP CCTV sistemleri gelecekteki bir teknoloji ve altyapı yatırımını temsil etmektedir.