Bizi Arayın ! - 0232 207 5 207

crow serenity mobil program appstore android market izmir ip kamera sistemleri crow runner alarm izmir zorunlu kamera taktırma manisa izmir

Görüntülü Konuşma

Görüntülü diafon sistemleri zil basıldığında otomatik olarak ev veya işyerinizde bulunan monitörlere görüntü iletilir, görüntü iletimiyle birlikte kapınızdaki kişi ile sesli olarak iletişim kurmanıza veya kapı otomatiğini açmanıza izin veren sistemlerdir. Bunun yanında binanızda bulunan kapıcı ile direk görüşme yapabilmenizi sağlama, bina içindeki farklı kameraların görüntülerini de kendi monitörü üzerinden gözlemlemenizi sağlama gibi ekstra özellikleri de bulunmaktadır. Görüntülü Diafon Sistemi özellikle evlerde, iş yerlerinde ve Apartmanlarda güvenliğimiz için gerekli olduğu için Hızla yaygınlaşmaya başlamıştır.

  Görüntülü Diafon Sistemi  Kullanarak güvenliğinizi sağlamak yönünden bir adım atmış olacaksınız.Tanımadığınız insanları daha evinize girmeden kapıda durdurmanıza yardımcı olacaktır. Görüntülü Diafon Sistemi ‘nin Kullanım alanları villalar, Apartmanlar,İşyerleri vb. binalara girişte güvenliğin önemli olduğu mekanlardır.Gerektiğinde monitör butonuna basarak kapı önünü görme imkanı sağlar.

Görüntülü interkom sistemleri  villa tipi setler, Apartman tipi setlerden oluşmaktadır. Villalarda girişte 1 adet kameralı zil butonu bulunur içeride ise istendiği kadar görüntülü telefon yada görüntülü diyafon ünitesi bulunur. Apartmanlarda ise her daire için 1 ünite olmak üzere istendiği kadar görüntülü kapı telefonu (Görüntülü İnterkom) kullanılabilir. İstendiğinde daireler arasında görüşmeler yapılabilir.

Blok içerisinde daireler arası konferans görüşme yapılabilir.

Site içerisinde herkes birbirleri ile görüşebilir.

Daire içi ünitenin zili basit bir işlemle başka bir daireye yönlendirilebilir

Görüşme anında başka bir noktadan çağrı geldiğinde ikaz tonu duyulur

Dış kapı şifre ile açılabilir ve bloğa ait tüm kapı şifreleri daire içerisindeki üniteden kolay bir şekilde değiştirilebilir,kapı panelinden uzun ayarlar yapmaya gerek yoktur.

Her daire sahibi istediği an tek bir tuşa basarak kapıyı görebilir(basılı tutmak gerekmez). Baska bir ünitenin açık olması buna mani teşkil etmez.

   İster tek blok isterse çok bloklu bir sitede, arızalanmış yada tesisatında sorun olan bir şubenin problemi kesinlikle diğer daireleri ve blokları etkilemez.Görüntü, ses ve zil hatları ayrı olduğundan sadece şikayet bildirilen daire şubesinde işlem yapılır.

Sistemde her kattaki her dairenin görüntüsü, kullanılan distribütörler vasıtası ile bağımsız olarak ayarlanabildiğinden max. görüntü kalitesi elde edilir. Şube beslemeleri ve data hatlarıda aynı module bağlandığından görüntü kirliliği ve sistem karmaşasına sebep olmamaktadır.