Bizi Arayın ! - 0232 207 5 207

crow serenity mobil program appstore android market izmir ip kamera sistemleri crow runner alarm izmir zorunlu kamera taktırma manisa izmir

İnsan Kaynakları

Esa Elektronik Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri olarak bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır. Ulaştığımız  başarının hiç kuşkusuz süreklilik arz eden iş gücü ve insan ilişkilerine verdiğimiz önemin etkisinin farkında oluşumuz rakiplerimizden bir adım öne çıktığımız en önemli etkenlerden biridir.

Esa güvenlik Kamera Alarm İnsan Kaynakları

 

Güvenlik başta olmak üzere farklı sektörlerde güçlü bir oyuncu olan Esa Elektronik sahip olduğu insan kaynağının, Kurumsal vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte bireylerden oluşturulması,
onların motivasyonunun sağlanması, geliştirilmesi, kısacası etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu amaçla İnsan Kaynakları olarak belirlediğimiz vizyonumuz, Firmamızın faaliyet gösterdiği iş alanlarında, sınıfının en iyisi olan İnsan Kaynakları yapısını kurmak ve uygulamaları hayata geçirmektir.

Bu amaçla İnsan Kaynakları çatısı altındaki Yetenek Kazanımı, Ücretlendirme ve Yan Haklar, Öğrenme ve Gelişim, İK Stratejileri ve Organizasyonel Gelişim, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Personel ve İdari İşler departmanları ve İK Direktörleri bütünleşmiş bir şekilde çalışmaktadır. İnsan Kaynakları stratejilerinin çağın gerekliliklerini karşılayacak ve değer üretecek şekilde kurgulanması, buna yönelik uygulamaların gerçekleştirmesi, topluluk bünyesine yayılması ve benimsetilmesi ile değişen ihtiyaçlara bağlı olarak sürekli iyileştirilmesi konularında hep birlikte çalışıyoruz.